PHUP POLMETKON — отзывы, информация

Можно доверять?

close 27
tick 136

Лицензированное агентство с 23-летним успешным опытом работы. Основано в 1993 году в Польше. Главный офис находится - Poland, 08-110 г. Siedlce ul. Bohaterow Getta, 2, w 5 "PHUP POLMETKON" предоставляет услуги: - вакансии в Польше, Германии, Дании, Финляндии, (широкий спектр выбора работ на ваше усмотрение) - визовая поддержка ( 6 месяцев, 12 месяцев) Наши гарантии - 23 года на рынке трудоустройства - положительные отзывы наших клиентов; Знание языка и опыт не обязательны, Работа официальная, делаем рабочую визу на полгода – двенадцать месяцев, страховку, приглашение на работу. Все работодатели тщательно проверяются. Время оформления документов до 1,5 месяцев (больше если есть очередь в визовом центре) Полный пакет услуг включает: - Открытие рабочей визы; - Подбор вакансии; - Постановка на очередь в визовый центр; - Страховка; - Сопровождение и консультация до полного трудоустройства; - Перетрудоустройство (если работа закончилась или не нравится)

Комментарии

tick   Мария
  / 29.07.2019

Год назад получила визу, девочки с Хмельницка делали.Так быстренько сделали.На работку ездила свою,пару раз проезжала границу,проверяли приглашение.Но все нормально,проблем нет. Хочу ещё раз через Ину Николаевну делать документы, уж очень хорошо всё объясняет.И кстати,рекомендую своим подругам. Спасибо Вам за работу,пусть Вас Господь хранит.

close   Алексей
  / 24.07.2019

Я тебя найду и замочу!!! Пидар Черноштан!

close   Александр
  / 24.07.2019

Наебщики!!! Согласен скинуться деньгами, чтобы уюрать мудака Григория!!!!! Сучаоа, тебе не жить. Будь проклята твоя семья, тварь!!!! Найду и прирежу!

tick   Вася
  / 22.07.2019

Віза, спс.

tick   Олександр
  / 05.07.2019

Замовляв візу,робили дівчатка з Хмельницького,отримав швидко,постійно фірма на зв"язку,розказує шо робити,зараз работаю водієм в Німеччині,задоволений,Молодці,дякую.Поїхав разом з другом.

tick   Тетяна
  / 13.05.2019

Дякую фірмі Полметкон та Панні Інно! Працюю поваром на Бесафудію Робота сподобалась,хоч не легка,але то моя улюблена робота-годувати людей.Я ж працювала вже поваром в колгоспі, але там готувала з нічого, а тут продуктів море.Колектив прекрасний.Дякую Вам і пані Світлані! Місто Седльце чудове.

tick   Дима
  / 22.04.2019

Все клас.виза быстро сработано.работа есть.все в поряде

tick   Сергій Юрков
  / 11.04.2019

Дуже вдячний за співпрацю!Все вийшло добре!Фірма "Polmetkon" відкрила мені двері в Європу.Будемо подалі працювати разом.

tick   Димон
  / 03.04.2019

приветики всем,работенка бомба!!!работаемс пацанвой на Havi.оформлялись компанией в Хмельницке,визы пооткрывали быстро и сразу же на работенку на склады.живем в хороших условиях нас четверо в комнате,работенка не пыльная..перекладываем и собираем накладные на палетах.вцеху +20.совсем не напряг, спс фирме!!!

tick   Виталий
  / 30.03.2019

Добрый день. Приехали сегодня во Францию,нас встретили,привезли на место работы и проживания,все о"кей,подключили WI-FI.Благодарю за беспокойствие .Виталий

tick   Віка
  / 23.03.2019

Взяла роботу на складах теско. складаю картон.робота хароша. Спс городу Хмельницькому

tick   Юрій
  / 14.03.2019

Допомогли мені зробити документи, та зробити візу. Постійно розказували, що і як треба робити та що казати. Дали мені роботу на складах з косметикою. Потім вже на місці мене переводили на інші склади, але ще з кращими умовами і більшою зарплатою. Робота не легка, але зто хоче працювати, то заробити можна. Зараз приїхав, бо звкінчилась віза і буду звертатись до них знову.

tick   Офіс Полметкон
  / 07.03.2019

Відповідь Сергію з Умані від 6 березня : Вакансія водія категорії "В" для праці в Німеччині дає хороший заробіток але й вимагає великого пакету документів, це час. Хочете швидко поїхати на працю в Польщу, їдьте місити бетон. Оформлення мінімальне. За день приходить до 380 заявок (прохань) на працевлааштування - тому поняття "актуальна" вакансія зараз відносне. Вакансії закриваються за 1 хвилину. Сергій , Вам, удачі.

tick   Олена Леньо
  / 07.03.2019

Я скористалася порадою моєї товаришки,яка була задоволена послугами фірми "Полметкон"та замовила візу і роботу на цій фірмі. Я дуже вдячна фірмі "Полметкон",а саме Світлані Романченко, які підібрали мені потрібну вакансію у Польщі.Пакет документів був складений професійно та вчасно.І хоч візу потрібно мені отримувати в іншій області,не виникло жодних проблем у візовому центрі при подачі документів. Не виникло жодних проблем і при перетині кордону,При тому,постійно була на зв"язку з фірмою,які завірили,що при виникненні будь яких проблем та питань можно звернутися до фірми.Я добиралась до місця роботи сама,але мені пропонували допомогу з доїздом.Ще раз дякую фірмі "Полметкон" за професійно надані послуги у пошуку роботи за кордоном.Особливу вдячність хочу виразити Світлані Романченко .Дякую Вам за компетентність,професіоналізм,добросовісність і порядність.Дякую фірмі "Полмекон",яка знаходиться в м.Хмельницький за професійно надані послуги.

close   Сергей
  / 06.03.2019

Кидалово нет актуальных вакансии на водителя одни обещания ждёшь не понятно чего

tick   Адміністрація PHUP Polmetkon
  / 05.03.2019

У нас не було працівника на ім`я Ольга – хто Ви, Оля чи Іра чи щось інше… ми не знаємо. Але хочемо сказати, що те, що Ви приховуєте своє справжнє ім`я, дає нам розуміння, що ми Вас вигнали. Робіть висновки – працюйте чесно і віддано і більше Вас ніхто не виганятиме.

tick   Адміністрація PHUP Polmetkon
  / 05.03.2019

Відповідь автору «Ольга» на її зауваження. У нас дійсна є така вакансія – розбір і пакування курятини. Згідно розпису годин з фабрики для тих людей, хто працював без прогулів – нараховано близько 250 год в місяць. Зміни по 12 год мінімум, а були зміни з більшою кількістю годин – 14-16 год. Хто хотів працювати – той залишався в цеху. Хто приїхав до Польщі не на заробітки – той відпочивав. В хостелі, де жили люди, чисті кімнати після ремонту з новими ліжками, постілю, ковдрами. На поверсі є кухня з посудом і пралка, холодильник. За комунальні вираховано з працівника 50 злотих в місяць. І це усі вирахування. Стосовно запрошень і умов о праце. Для тих людей, які не розрахували свої сили, не захотіли працювати на цій роботі, або кого ми вигнали за лінь і пияцтво - вказані документи було скасовано, як це вимагає трудове законодавство Польщі. Працівники, що виконали свої зобов`язання перед нами, поїхали до України з нашими документами і відкрили по них візи або відкривають візи далі, велика частина з них повернулася на цю вакансію знову.

close   Ольга
  / 23.02.2019

Була на розбірі....мало годин...більше відпочивали ніж працювали..умови проживання були жахливі...ставлення огидне до людей з боку Генадія та його так званих помічників...запрошення і умова про працю не дійсні..

tick   Леся
  / 16.02.2019

Дякую. все добре.получила візу пропрацювала на косметиці і вже вдома.дуже все понравилось

tick   Вован
  / 13.02.2019

Дальнобоем работаю в Фулде. Спасибо Хмельницкий.все отвечает действительности

Форма контакта

Контактная информация

Телефоны:

+380681763411 +380638136618 +380442212471