отзывы globalwork Харьков

Можно доверять?

close 2
tick 0

Компания полный отстойник,никаких реальных вакансий там нет,Обман клиентов,по факту люди остаются без денег и без трудоустройства,а менеджеры не выходят на связь после получения денег.Схема обмана отработанна.Осторожно работают мошенники.

Комментарии

close   Тарас
  / 22.02.2021

Замовляли документи, оплатили, відповіді та результату ніякого. Дуже шкода потрачених коштів.Не відповідають , ігнорують , люди ніколи не звертайтесь в цю агенцію.

close   Анатолій
  / 24.11.2020

Доброго дня, напривеликий жаль довелось стикнутись з цією фірмою. Вакансії пропонують різні і з хорошим умовами за гарну плату , а насправді перетнувши кордон, ви отримаєте зовсім протилежне, по прибутті вам повідомляють спочатку що на підприємстві немає вільних вакансії які вам пропонували, і вже на місці виясняється, що на гарно розрекламовані заводи українців взагалі ненаберають на роботу, і вам пропонують те що вас не влаштовує і за зовсім нищою платнею ніж ви очікували..,залишається або погодитись або шукати іншу працю самотужки, бо після того як вам запропонують іншу вакансію яка вас не влаштовує вони вас взагалі починають ігнорувати та розмовляють з вами на підвищених тонах.

Форма контакта

Контактная информация

Телефоны:

0987810770
0509776767
0969829712